Інформація, яка міститься в evelinaogu.com, представлена ​​в ознайомлювальних цілях. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зберегти інформацію в актуальному і достовірному стані.
Ми не робимо ніяких запевнень і не даємо жодних гарантій, неявних або інших, щодо повноти, точності, надійності, придатності або доступності evelinaogu.com або інформації, що міститься на evelinaogu.com, продуктів, послуг або відповідних положень графіки, – всього, що міститься на evelinaogu.com для будь-яких цілей.
Цей сайт і автор сайту не несуть відповідальність за використання інформації, фотографій, посилань, файлів представлених на цьому сайті.

evelinaogu.com і автор сайту не несуть відповідальність за дії третіх осіб, а саме за повідомлення залишені користувачами сайту.

evelinaogu.com не несе відповідальності за зміст повідомлень користувачів сайту, так само, як не дає ніяких гарантій їх точності, коректності та відповідності дійсності.

Автор залишає за собою право видаляти матеріали на свій розсуд без вказівки причин.

evelinaogu.com працює без зобов’язань будь-якого роду з боку автора.

evelinaogu.com не гарантує достовірності і актуальності інформації, розміщеної на сайті, відсутності помилок в тексті, а також безперервної доступності сайту в мережі.

Завантажуючи матеріали, розміщені на evelinaogu.com, Ви несете повну відповідальність за можливі наслідки, в тому числі можливий збиток, нанесений апаратному та програмному забезпеченню, що належить Вам або третім особам, які може спричинити їх використання.

Ні в якому разі адміністрація evelinaogu.com або її представники не несуть відповідальності перед користувачами або третіми особами за будь-які збитки, включаючи втрату прибутку, даних, нанесення шкоди честі, гідності, ділової репутації, викликаний використанням механізмів сайту, його вмісту або інших об’єктів, доступ до яких був отриманий за допомогою сайту.

Через посилання evelinaogu.com користувач може переходити на інші сайти, які не перебувають під контролем evelinaogu.com. Включення будь-яких посилань не обов’язково має на увазі рекомендацію і не підтверджує думки, висловлені на них.

Робиться все можливе для безперервної і стабільної роботи evelinaogu.com. Проте, evelinaogu.com не несе відповідальності за можливу недоступність в мережі з технічних або інших причин.